KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8203253
nr 820 3253
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Salvador Dalà (1904-1989), 129/150, signerad, motivets mått: 17x12
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
400 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:00:51
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
450 kr
6
400 kr
7
1.500 kr
600 kr
8
800 kr
8
1.000 kr
8
1.200 kr
8
1.400 kr
8
1.600 kr
7
8
2.000 kr
8
2.400 kr